Poland  Poland

Samui Hotels

Koh Samui jest trzecią co do wielkości wyspa w Tajlandii i był pierwotnie wyspa z palmami kokosowymi. Koh Samui słynął rolnictwa marynistycznej i kokosowy, ale dziś wyspa jest uroczy wszyscy podróżni na świecie.


Koh Samui to wyspa butikowy, z jej pięknymi plażami naturalnych. Niemal całkowicie rozwinięte teraz jako wyspy turystycznej, Samui pozostaje niskim budynku i jest popularny nie tylko podróże, ale także cudzoziemców posiadających wille i posiadłości na wyspie Koh Samui.


Ciekawe działania obejmują jeździć na słoniach, kajakarstwa, żeglarstwa, nurkowanie, golf, wędkarstwo, jazda na rowerze i wszystko można myśleć. Istnieje również wiele do odwiedzenia, takich jak wodospady, świątynie i dżungli, a także ogród motyli, akwarium i tygrys zoo, małpa teatralne, węży i krokodyli farmy itp.


Restauracje wszystkich smaków zaprasza na wyśmienitą ucztę i restauracji i uzdrowiska i gabinetem masażu do odmładzania. Noclegi w przedziale od bungalowów i willi do 5 boutique ośrodków gwiazd i są odpowiednie dla wszystkich budżetów. Znajdź więcej hoteli w poniższej listy:


English Taiwan Malaysia Hungary Czech Sweden Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia VietNam China Romania Thai